Tacikistan Şirket Kuruluşu

Tacikistan Şirket Kuruluşu

Tacikistan Şirket Kuruluşu

Tacikistan Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Tacikistan ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Tacikistan Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Tacikistan çifte vergilendirme, Tacikistan kurumlar vergisi oranı, Tacikistan gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Tacikistan Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Tacikistan Kira Desteği Danışmanlığı
  • Tacikistan Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Tacikistan Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Tacikistan Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı