Puerto Riko Şirket Kuruluşu

Puerto Riko Şirket Kuruluşu

 

Puerto Riko Şirket Kuruluşu

Puerto Riko Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Puerto Riko ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Puerto Riko Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Puerto Riko çifte vergilendirme, Puerto Riko kurumlar vergisi oranı, Puerto Riko gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Puerto Riko Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Puerto Riko Kira Desteği Danışmanlığı
  • Puerto Riko Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Puerto Riko Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Puerto Riko Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı