Macaristan Şirket Kuruluşu

Macaristan Şirket Kuruluşu

Macaristan Şirket Kuruluşu

Macaristan Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Macaristan ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Macaristan Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Macaristan çifte vergilendirme, Macaristan kurumlar vergisi oranı, Macaristan gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Macaristan Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Macaristan Kira Desteği Danışmanlığı
  • Macaristan Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Macaristan Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Macaristan Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı