Kanada Şirket Kuruluşu

Kanada Şirket Kuruluşu

 

Kanada Şirket Kuruluşu

Kanada Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Kanada ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Kanada Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Kanada çifte vergilendirme, Kanada kurumlar vergisi oranı, Kanada gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Kanada Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Kanada Kira Desteği Danışmanlığı
  • Kanada Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Kanada Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Kanada Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı