İrlanda Şirket Kuruluşu

İrlanda Şirket Kuruluşu

İrlanda Şirket Kuruluşu

İrlanda Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz İrlanda ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin İrlanda Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

İrlanda çifte vergilendirme, İrlanda kurumlar vergisi oranı, İrlanda gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • İrlanda Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • İrlanda Kira Desteği Danışmanlığı
  • İrlanda Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • İrlanda Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • İrlanda Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı