Hollanda Şirket Kuruluşu

Hollanda Şirket Kuruluşu

Hollanda Şirket Kuruluşu

Hollanda Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Hollanda ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Hollanda Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Hollanda çifte vergilendirme, Hollanda kurumlar vergisi oranı, Hollanda gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Hollanda Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Hollanda Kira Desteği Danışmanlığı
  • Hollanda Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Hollanda Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Hollanda Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı