Yunanistan Şirket Kuruluşu

Yunanistan Şirket Kuruluşu

Yunanistan Şirket Kuruluşu

Yunanistan Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Yunanistan ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Yunanistan Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Yunanistan çifte vergilendirme, Yunanistan kurumlar vergisi oranı, Yunanistan gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Yunanistan Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Yunanistan Kira Desteği Danışmanlığı
  • Yunanistan Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Yunanistan Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Yunanistan Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı