Amerika Şirket Kuruluşu

Amerika Şirket Kuruluşu

 

Amerika Şirket Kuruluşu

Amerika Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Amerika ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Amerika Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Amerika çifte vergilendirme, Amerika kurumlar vergisi oranı, Amerika gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Amerika Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Amerika Kira Desteği Danışmanlığı
  • Amerika Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Amerika Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Amerika Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı