Ukrayna Şirket Kuruluşu

Ukrayna Şirket Kuruluşu

Ukrayna Şirket Kuruluşu

Ukrayna Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Ukrayna ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Ukrayna Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Ukrayna çifte vergilendirme, Ukrayna kurumlar vergisi oranı, Ukrayna gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Ukrayna Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Ukrayna Kira Desteği Danışmanlığı
  • Ukrayna Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Ukrayna Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Ukrayna Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı