Türkmenistan Şirket Kuruluşu

Türkmenistan Şirket Kuruluşu

Türkmenistan Şirket Kuruluşu

Türkmenistan Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Türkmenistan ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Türkmenistan Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Türkmenistan çifte vergilendirme, Türkmenistan kurumlar vergisi oranı, Türkmenistan gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Türkmenistan Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Türkmenistan Kira Desteği Danışmanlığı
  • Türkmenistan Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Türkmenistan Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Türkmenistan Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı