Tayland Şirket Kuruluşu

Tayland Şirket Kuruluşu

Tayland Şirket Kuruluşu

Tayland Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Tayland ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Tayland Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Tayland çifte vergilendirme, Tayland kurumlar vergisi oranı, Tayland gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Tayland Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Tayland Kira Desteği Danışmanlığı
  • Tayland Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Tayland Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Tayland Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı