Slovenya Şirket Kuruluşu

Slovenya Şirket Kuruluşu

Slovenya Şirket Kuruluşu

Slovenya Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Slovenya ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Slovenya Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Slovenya çifte vergilendirme, Slovenya kurumlar vergisi oranı, Slovenya gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Slovenya Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Slovenya Kira Desteği Danışmanlığı
  • Slovenya Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Slovenya Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Slovenya Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı