Slovakya Şirket Kuruluşu

Slovakya Şirket Kuruluşu

Slovakya Şirket Kuruluşu

Slovakya Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Slovakya ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Slovakya Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Slovakya çifte vergilendirme, Slovakya kurumlar vergisi oranı, Slovakya gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Slovakya Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Slovakya Kira Desteği Danışmanlığı
  • Slovakya Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Slovakya Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Slovakya Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı