Sırbistan Şirket Kuruluşu

Sırbistan Şirket Kuruluşu

Sırbistan Şirket Kuruluşu

Sırbistan Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Sırbistan ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Sırbistan Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Sırbistan çifte vergilendirme, Sırbistan kurumlar vergisi oranı, Sırbistan gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Sırbistan Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Sırbistan Kira Desteği Danışmanlığı
  • Sırbistan Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Sırbistan Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Sırbistan Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı