TR CU Gümrük Birliği Sertifikası

TR CU Gümrük Birliği Sertifikası

TR CU Gümrük Birliği Sertifikası

Avrasya Gümrük Birliği

Avrasya Gümrük Birliği

Avrupa Birliği’nin karşısına Rusya, Kazakistan ve Belarus birlikteliği ile kurulan Avrasya Ekonomik Birliği kanunlarınca ülkelerde dolaşım yapacak bazı ürünlerin sahip olması gereken sertifikadır. EAC Belgesi olarak da bilinen TR CU Gümrük Birliği Sertifikası sahibi olmayan ürünler ülkelerin gümrüklerinden geçiş yapamayacaktır.

Bu sertifikası ülkelere ithal edilen ürünlerin mevcut yasa ve teknik kaidelere uygun olduklarını göstermektedir.  Belge tek bir ihracat için, ya da 1 yıl, 3 yıl ve 5 yıl süre ile alınabilmektedir.

Belge alım sürecinde numune testi ve üretim yeri incelemesi yapılmaktadır. Bu işlemler sonucunda ürünleriniz birliğin veri tabanına eklenmekte ve istenildiği an bu kayıt kontrol edilebilmektedir.

Ürünlerinizin TR CU Gümrük Birliği SertifikasıGümrük Birliği Deklarasyonu ya da EAC Belgesi kapsamında olup olmadığını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Fiyat teklifi ya da bilgi talepleriniz için ürünleriniz hakkında kısa bir açıklama ve GTİP Kodlarını tarafımıza iletiniz.

Gümrük Birliği Sertifikası

Gümrük Birliği Sertifikası