Rusya Şirket Kuruluşu

Rusya Şirket Kuruluşu

Rusya Şirket Kuruluşu

Rusya Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Rusya ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Rusya Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Rusya çifte vergilendirme, Rusya kurumlar vergisi oranı, Rusya gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Rusya Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Rusya Kira Desteği Danışmanlığı
  • Rusya Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Rusya Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Rusya Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı