Romanya Şirket Kuruluşu

Romanya Şirket Kuruluşu

Romanya Şirket Kuruluşu

Romanya Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Romanya ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Romanya Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Romanya çifte vergilendirme, Romanya kurumlar vergisi oranı, Romanya gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Romanya Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Romanya Kira Desteği Danışmanlığı
  • Romanya Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Romanya Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Romanya Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı