Pakistan Şirket Kuruluşu

Pakistan Şirket Kuruluşu

Pakistan Şirket Kuruluşu

Pakistan Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Pakistan ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Pakistan Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Pakistan çifte vergilendirme, Pakistan kurumlar vergisi oranı, Pakistan gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Pakistan Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Pakistan Kira Desteği Danışmanlığı
  • Pakistan Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Pakistan Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Pakistan Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı