Özbekistan Şirket Kuruluşu

Özbekistan Şirket Kuruluşu

Özbekistan Şirket Kuruluşu

Özbekistan Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Özbekistan ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Özbekistan Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Özbekistan çifte vergilendirme, Özbekistan kurumlar vergisi oranı, Özbekistan gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Özbekistan Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Özbekistan Kira Desteği Danışmanlığı
  • Özbekistan Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Özbekistan Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Özbekistan Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı