Nijerya Şirket Kuruluşu

Nijerya Şirket Kuruluşu

Nijerya Şirket Kuruluşu

Nijerya Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Nijerya ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Nijerya Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Nijerya çifte vergilendirme, Nijerya kurumlar vergisi oranı, Nijerya gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Nijerya Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Nijerya Kira Desteği Danışmanlığı
  • Nijerya Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Nijerya Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Nijerya Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı