Makedonya Şirket Kuruluşu

Makedonya Şirket Kuruluşu

Makedonya Şirket Kuruluşu

Makedonya Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Makedonya ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Makedonya Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Makedonya çifte vergilendirme, Makedonya kurumlar vergisi oranı, Makedonya gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Makedonya Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Makedonya Kira Desteği Danışmanlığı
  • Makedonya Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Makedonya Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Makedonya Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı