Lübnan Şirket Kuruluşu

Lübnan Şirket Kuruluşu

Lübnan Şirket Kuruluşu

Lübnan Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Lübnan ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Lübnan Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Lübnan çifte vergilendirme, Lübnan kurumlar vergisi oranı, Lübnan gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Lübnan Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Lübnan Kira Desteği Danışmanlığı
  • Lübnan Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Lübnan Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Lübnan Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı