Litvanya Şirket Kuruluşu

Litvanya Şirket Kuruluşu

Litvanya Şirket Kuruluşu

Litvanya Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Litvanya ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Litvanya Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Litvanya çifte vergilendirme, Litvanya kurumlar vergisi oranı, Litvanya gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Litvanya Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Litvanya Kira Desteği Danışmanlığı
  • Litvanya Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Litvanya Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Litvanya Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı