Kosova Şirket Kuruluşu

Kosova Şirket Kuruluşu

Kosova Şirket Kuruluşu

Kosova Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Kosova ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Kosova Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Kosova çifte vergilendirme, Kosova kurumlar vergisi oranı, Kosova gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Kosova Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Kosova Kira Desteği Danışmanlığı
  • Kosova Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Kosova Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Kosova Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı