Kongo Şirket Kuruluşu

Kongo Şirket Kuruluşu

Kongo Şirket Kuruluşu

Kongo Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Kongo ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Kongo Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Kongo çifte vergilendirme, Kongo kurumlar vergisi oranı, Kongo gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Kongo Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Kongo Kira Desteği Danışmanlığı
  • Kongo Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Kongo Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Kongo Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı