Kırgızistan Şirket Kuruluşu

Kırgızistan Şirket Kuruluşu

Kırgızistan Şirket Kuruluşu

Kırgızistan Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Kırgızistan ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Kırgızistan Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Kırgızistan çifte vergilendirme, Kırgızistan kurumlar vergisi oranı, Kırgızistan gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Kırgızistan Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Kırgızistan Kira Desteği Danışmanlığı
  • Kırgızistan Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Kırgızistan Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Kırgızistan Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı