Solar Keymark Belgesi,  Tüketicilere  ürünün Avrupa standartlarına uyumluluğunu gösteren bir belgedir. Solar Keymark Avrupa başta olmak üzere dünya ülkelerinde kabul görmüş bir belgedir. Belge alım sürecinde, ürünün testi akredite bir test laboratuvarında yapılır.  Örnek bir ürün, bir denetmen tarafından üretim veya stoktan seçilir.  Fabrikanın üretim kontrol sistemine (ISO 9000 serisi ile benzer) sahip olması gerekir. Bu fabrika üretim sistemi, bir denetmen tarafından düzenli olarak kontrol edilir.  Ürün her iki yılda bir fiziksel denetime tabi tutulur.

Solar Keymark Belgesi

Solar Keymark Belgesi

Solar Keymark Belgesi Kapsamı

  • Termal güneş enerjisi kolektörleri
  • Fabrika çıkışlı güneş enerjisi sistemleri

Solar Keymark Belgesi alım süreci ve belge alım süreci sonrası devlet desteklerine başvuru süreci hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Keymark Belgesi hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

KEYMARK Sertifikası, Cen ve Cenelec testleri sonucu verilen ve Avrupa Birliği ülkeleri tarafından kabul görmüş bir sertifikadır. Belge alımı için ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve Fabrika Üretim Kontrol sistemine sahip olmak ön koşuldur. Sertifika yapı malzemelerine veriliyor.

Keymark Sertifikası

Keymark Sertifikası

 

KEYMARK Sertifikası alım süreci ve devlet destekleri başvuru süreci hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Solar Keymark Sertifikası hakkında bilgi almak için tıklayınız.