Kenya Şirket Kuruluşu

Kenya Şirket Kuruluşu

Kenya Şirket Kuruluşu

Kenya Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Kenya ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Kenya Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Kenya çifte vergilendirme, Kenya kurumlar vergisi oranı, Kenya gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Kenya Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Kenya Kira Desteği Danışmanlığı
  • Kenya Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Kenya Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Kenya Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı