Japonya Şirket Kuruluşu

Japonya Şirket Kuruluşu

Japonya Şirket Kuruluşu

Japonya Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Japonya ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Japonya Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Japonya çifte vergilendirme, Japonya kurumlar vergisi oranı, Japonya gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Japonya Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Japonya Kira Desteği Danışmanlığı
  • Japonya Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Japonya Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Japonya Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı