İsrail Şirket Kuruluşu

İsrail Şirket Kuruluşu

İsrail Şirket Kuruluşu

İsrail Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz İsrail ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin İsrail Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

İsrail çifte vergilendirme, İsrail kurumlar vergisi oranı, İsrail gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • İsrail Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • İsrail Kira Desteği Danışmanlığı
  • İsrail Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • İsrail Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • İsrail Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı