İspanya Şirket Kuruluşu

İspanya Şirket Kuruluşu

İspanya Şirket Kuruluşu

İspanya Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz İspanya ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin İspanya Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

İspanya çifte vergilendirme, İspanya kurumlar vergisi oranı, İspanya gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • İspanya Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • İspanya Kira Desteği Danışmanlığı
  • İspanya Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • İspanya Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • İspanya Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı