ISO Belgesi, ıso belgesi, iso belgesi

ISO Nedir?

ISO Uluslararası Standardizasyon Örgütü tarafından şirketler ve kuruluşlar için düzenlenmiş ve dünya tarafından kabul görmüş standartlardır. Bu standartlar sektörlere göre yapılacak çalışmaların ve işlerin hangi şekilde kimler tarafından ve nasıl yapılacağını açıklar ve bu belgelerden birisini alan kuruluş ya da şirketin talep ettikleri belge standartlarına uygun olarak hareket ettiklerini gösterir.

ISO Nedir?

ISO Nedir?

İSO Belgesi uluslararası firmalarla iş yapan firmaların günümüzde sahip olması zorunlu olmuş belgeleridir. Uluslararası bir firma ülkemizden bir ürün ya da hizmet alacaksa bu işlemden önce sahip olduğunu belgeleri görmek isteyecektir. Bu belgeler uluslararası işlemler yapmanızı ve yeni pazarlara girmenizi ve bu pazarlarda kabul görmenize yardım edecektir.

ISO Belgeleri;

Şirketinizin ya da kuruluşunuz ihtiyacı olan belgelerin alım süreci ve eğer bu belgeler devlet desteği kapsamındaysa yapılması gerekenler hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

ISO

ISO Belgesi, ıso belgesi, iso belgesi

 

ISO Belgesi; Dünyaca kabul edilen standartlara uygun olarak  üretim ve işlem yapıldığını gösteren kuralların genel adıdır. ıso belgesi alımı için Uluslararası Standardizasyon Örgütü tarafından akredite edilmiş kurumlara başvuru yapmanız gerekmektedir. Ülkemizde bu belgeyi TÜRKAK ya da yurt dışı kuruluşlardan akredite olmuş danışmanlık firmalarından alabilirsiniz.

ISO Belgeleri;

Şirketinizin ya da kuruluşunuz ihtiyacı olan belgelerin alım süreci ve eğer bu belgeler devlet desteği kapsamındaysa yapılması gerekenler hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ISO Belgesi yazım hatalarından dolayı iso belgesi, ıso belgesi, İSO Belgesi şeklinde aranmaktadır.

ISO Logo – İşareti

ISO 22000, ISO 14001, ISO 9001, ıso

 

ISO 9001 : 2008 Kalite Yönetimi Sistemi, bir çok kamu kurum ve kuruluşu tarafından alınması desteklenen belgeler listesine eklenmiştir. Bu belgenin desteklenmesinde ki amaç firmaların kurumsallaşması yönünde teşvik etmektir.

ISO 9001 : 2008 ve KOSGEB Desteği

ISO 9001 - iso 9001 - ıso 9001 - ISO 9001 : 2008

ISO 9001 : 2008 Belgesi ve Devlet Destekleri

KOSGEB Genel Destekler kapsamında, belgelendirme desteği alt başlığında  ISO 9001 Standardını %50 oranında geri ödemesiz olarak destekliyor.  Bu destekten yararlanabilmek için ISO Belgelendirme işlemlerine başlamadan önce KOSGEB’ ten ön onay alınması gerekmektedir. KOSGEB’ ten destek alabilmeniz için belgenizi TÜRKAK tarafından akredite edilmiş bir belgelendirme kuruluşundan almanız gerekmektedir. Şirketimiz TÜRKAK ve Yurt Dışı Akreditasyon kurumları belgelendirme hizmeti vermektedir.

Konu hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

iso 9001;Bütün kuruluşlar faaliyetlerini geliştirmek ister. Bu gelişim, pazarda bulunan payı yükseltmek ya da maliyeti en aza indirmek anlamına gelebileceği gibi karşılaşılacak riskleri daha etkili bir biçimde karşılamak ya da müşteri memnuniyetini artırmak biçiminde de olabilir. Kalite yönetimi sistemi, belirlediğiniz her alanda performansı izlemeniz ve artırmanız için gereken imkanı size sağlar.

iso 9001

iso 9001

ISO 9001, dünyanın en köklü kalite standartıdır ve bugün 161 ülkede 750 bin’den fazla şirket tarafından kullanılmaktadır. Sadece kalite yönetimi sistemleri için değil genel olarak yönetim sistemleri için de standardı belirler.

Her sektörden  şirketlerin  artırılmış müşteri memnuniyeti, çalışan motivasyonu ve sürekli gelişim yoluyla başarılı olmasına yardımcı olur.

iSO 9001 belgesi alım süreci hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ISO 9001 Kalite Yönetimi Belgesi;

Belgelendirme işlemleri yurt içi ve yurt dışı  akredite edilmiş kuruluşlar tarafından yapılmaktadır. Belgelendirme talep eden firma faaliyet kapsamı, firma müşteri yapısı, maliyetler vb. gibi konular belgelendirme kuruluşunun seçiminde etkili olmaktadır. Danışmanlık hizmeti kapsamında tüm bu süreçler müşteri adına en iyi şekilde sonuçlandırılmaktadır.

iso 9001 kalite yönetim sistemi

iso 9001 kalite yönetim sistemi

ISO 9001 Kalite Yönetimi Belgesi Devlet Desteği

ISO 9001 Kosgeb ve Ekonomi Bakanlığı Teşvikleri kapsamındadır. Teşviklerden yararlanarak en iyi fiyatla bu belgeye sahip olabilirsiniz. Bu destek ve teşviklerden yararlanmak ve belge başvurusu yapmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.