ISO Belgesi Veren Firmalar; Bu belgeleri veren firmaların akredite olmaları gerekmektedir. 2 şekilde akredite olabilirler yurt içi ve yurt dışı.

Yurt içi akreditasyon kurumu TÜRKAK’tır. Bu kurumdan akredite olmuş bir firmadan belge almanız durumunda KOSGEB desteklerinden faydalanabilirsiniz ve bazı kamu ihalelerinde sadece TÜRKAK akreditasyonlu belge geçerlidir.

ISO Belgesi Veren Firmalar

ISO Belgesi Veren Firmalar

 

Yurt dışı akrediteli ISO Belgesi Veren Firmalar ise yine kendi aralarında ayrılır TÜRKAK tarafından tanınan kuruluşlardan akredite olmuş olanlar ve kabul görmemiş olan kurumlardan akredite olanlar.

Şirketimiz yurt içi ve yurt dışı akredite şirketlerle ortaklaşa çalışmaktadır ve talepleriniz doğrultusunda ister TÜRKAK ister yabancı kuruluşlar üzerinden belge tahsisi yapmaktadır.

ISO Belgesi Fiyat teklifi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Şirketimiz İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Edirne, Tekirdağ, Çanakkale, Bursa ve Balıkesir illerinde faaliyet göndermektedir.

ISO 9001  Kalite Yönetim Sistemi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

ISO Belgesi, ıso belgesi, iso belgesi

ISO Belgesi Nedir?

İSO ; International Organization for Standardization ( Uluslararası Standardizasyon Örgütü ) isimli kurum tarafından hazırlanmış ve bir çok ülke ve kuruluş tarafından kabul görmüş standartlar bütünüdür. İSO Belgesi ise sektörlere göre ve yapılan işe göre düzenlenmiş bu standartlara uygun hareket eden şirket ve kuruluşlara verilen belgelerdir.

ISO Belgesi Nedir?

ISO Belgesi Nedir?

ISO Belgesi sayesinde uluslararası işlemlerde çalışmayı planladığınız firmayı tanımasınız bile nasıl hareket ettiğini bilebilirsiniz. Bu sebeple İSO Belgesi bir tür güven sağlayıcı belgedir. Firmanızın sisteminin kalitesini gösterir.

ISO Belgeleri;

Şirketinizin ya da kuruluşunuz ihtiyacı olan belgelerin alım süreci ve eğer bu belgeler devlet desteği kapsamındaysa yapılması gerekenler hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.