Irak Şirket Kuruluşu

Irak Şirket Kuruluşu

Irak Şirket Kuruluşu

Irak Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Irak ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Irak Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Irak çifte vergilendirme, Irak kurumlar vergisi oranı, Irak gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Irak Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Irak Kira Desteği Danışmanlığı
  • Irak Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Irak Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Irak Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı

Irak Kontrol Belgesi; Irak’a yapılacak ihracatlarda ülke  Irak Kontrol Belgesi‘ni zorunlu tutmuştur.

Irak Kontrol Belgesi; Ekonomi Bakanlığı tarafından teşvik kapsamındadır ve bu belgenin alımı için ödeyeceğiniz ücretlerin yarısını devlet desteği olarak geri ödemesiz alabilirsiniz.

Belgenin alımı ve alım süreci sonrası destek kapsamında geri ödemesiz teşvik başvurusu hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

İletişim Bilgilerimiz

0212 555 00 07 – 0533 257 46 48

kalite (@)sosyalsirket.com.tr

Irak Şirket Kuruluşu;

Yurt dışında şirket kuruluşları ve bu ülkelerde Türkiye menşeli ürünler satmanız durumunda devlet destekleri kapsamındadır. Irak’da şirket kuruluşu yapmanız durumunda geri ödemesiz  kira, reklam ve tanıtım, marka ve belgelendirme desteklerinden faydalanabilirsiniz.

Irak şirket kuruluşu ve kuruluş sonrası alabileceğiniz devlet destekleri hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ücretsiz Danışma Hattımız: 0850 885 02 52

Diğer iletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız.

 

Irak Şirket Kuruluşu

Irak Şirket Kuruluşu