Gana Şirket Kuruluşu

Gana Şirket Kuruluşu

Gana Şirket Kuruluşu

Gana Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Gana ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Gana Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Gana çifte vergilendirme, Gana kurumlar vergisi oranı, Gana gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Gana Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Gana Kira Desteği Danışmanlığı
  • Gana Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Gana Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Gana Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı