Filipinler Şirket Kuruluşu

Filipinler Şirket Kuruluşu

Filipinler Şirket Kuruluşu

Filipinler Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Filipinler ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Filipinler Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Filipinler çifte vergilendirme, Filipinler kurumlar vergisi oranı, Filipinler gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Filipinler Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Filipinler Kira Desteği Danışmanlığı
  • Filipinler Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Filipinler Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Filipinler Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı