Brezilya Şirket Kuruluşu

Brezilya Şirket Kuruluşu

Brezilya Şirket Kuruluşu

Brezilya Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Brezilya ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Brezilya Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Brezilya çifte vergilendirme, Brezilya kurumlar vergisi oranı, Brezilya gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Brezilya Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Brezilya Kira Desteği Danışmanlığı
  • Brezilya Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Brezilya Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Brezilya Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı