Güney Kore Şirket Kuruluşu

Güney Kore Şirket Kuruluşu

Güney Kore Şirket Kuruluşu

Güney Kore Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Güney Kore ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Güney Kore Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Güney Kore çifte vergilendirme, Güney Kore kurumlar vergisi oranı, Güney Kore gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Güney Kore Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Güney Kore Kira Desteği Danışmanlığı
  • Güney Kore Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Güney Kore Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Güney Kore Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı