Finlandiya Şirket Kuruluşu

Finlandiya Şirket Kuruluşu

Finlandiya Şirket Kuruluşu

Finlandiya Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Finlandiya ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Finlandiya Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Finlandiya çifte vergilendirme, Finlandiya kurumlar vergisi oranı, Finlandiya gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Finlandiya Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Finlandiya Kira Desteği Danışmanlığı
  • Finlandiya Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Finlandiya Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Finlandiya Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı