Endonezya Şirket Kuruluşu

Endonezya Şirket Kuruluşu

Endonezya Şirket Kuruluşu

Endonezya Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Endonezya ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Endonezya Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Endonezya çifte vergilendirme, Endonezya kurumlar vergisi oranı, Endonezya gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Endonezya Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Endonezya Kira Desteği Danışmanlığı
  • Endonezya Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Endonezya Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Endonezya Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı