Çin Şirket Kuruluşu

Çin Şirket Kuruluşu

Çin Şirket Kuruluşu

Çin Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Çin ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Çin Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Çin çifte vergilendirme, Çin kurumlar vergisi oranı, Çin gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Çin Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Çin Kira Desteği Danışmanlığı
  • Çin Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Çin Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Çin Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı