Bangladeş Şirket Kuruluşu

Bangladeş Şirket Kuruluşu

Bangladeş Şirket Kuruluşu

Bangladeş Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Bangladeş ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Bangladeş Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Bangladeş çifte vergilendirme, Bangladeş kurumlar vergisi oranı, Bangladeş gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Bangladeş Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Bangladeş Kira Desteği Danışmanlığı
  • Bangladeş Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Bangladeş Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Bangladeş Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı