Bahreyn Şirket Kuruluşu

Bahreyn Şirket Kuruluşu

Bahreyn Şirket Kuruluşu

Bahreyn Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Bahreyn ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Bahreyn Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Bahreyn çifte vergilendirme, Bahreyn kurumlar vergisi oranı, Bahreyn gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Bahreyn Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Bahreyn Kira Desteği Danışmanlığı
  • Bahreyn Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Bahreyn Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Bahreyn Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı